Marketing internetowy dla nieruchomości, skuteczny plan marketingu internetowego

Po co mi jako agentowi nieruchomości plan marketingu internetowego? Czy to naprawdę ważny klucz do przyszłego sukcesu mojej firmy z branży nieruchomości? Być może słyszałeś, jak inni agenci narzekają, że ich strona internetowa po prostu nie przynosi żadnych wyników. Mój też nie, to dlatego, że większość stron internetowych pomija jedną bardzo ważną cechę udanego planu marketingowego online, samą strategię! (Nie, nie jestem sprzedawcą w witrynie internetowej poświęconej nieruchomościom) W rzeczywistości bycie online ma kluczowe znaczenie dla sukcesu Twojej firmy, jeśli planujesz pozostać w branży na dłuższą metę. Problem polega na tym, że większość ludzi nic nie wie o skutecznym marketingu internetowym.

visit https://praktycznieistylowo.pl/pomysly-na-dekoracje-malych-salonow/

Krótka uwaga: przed rozpoczęciem jakiejkolwiek strategii online musisz wiedzieć, że skuteczny plan online składa się z dwóch różnych, ale równie ważnych elementów.

SEO. Optymalizacja wyszukiwarki. Na stronie i poza nią.
marketingu internetowego. Drażliwe uczucia, wezwanie do działania itp.
Krótko mówiąc, SEO stawia Cię przed potencjalnym klientem, a marketing online określa, czy potencjalny klient Cię lubi, czy nie.

Musimy zreorganizować nasz plan marketingu nieruchomości, aby uwzględnić Internet, zwłaszcza z wszystkimi nowymi technologiami i możliwościami dostępnymi dla nas online. Wiesz równie dobrze jak ja, że tak naprawdę nie mamy możliwości „zrezygnowania” z tego. Internet ma pozostać, a nasze sposoby prowadzenia działalności gospodarczej z pewnością takie są i będą się zmieniać w miarę rozwoju sieci, która stanie się jeszcze bardziej „podstawowym” sposobem zawierania transakcji i wymiany informacji przez ludzi.

Pytanie czy zauważyłeś? Jeśli odpowiedziałeś „nie”, możesz być jednym z niewielu brokerów, którzy wciąż są przekonani, że to „internetowe” coś-a-ma-jigy po prostu odejdzie… któregoś dnia, jeśli będziesz wystarczająco mocno pragnął.

Z drugiej jednak strony być może przyznałeś się do faktu, że potrzebujesz solidnego internetowego planu marketingu nieruchomości, ale nie wiesz, od czego zacząć. Nie chcesz dać się wciągnąć w „program guru” i wydać kupę pieniędzy tylko po to, by znaleźć się z tymi samymi okropnymi wynikami, jakie dawała twoja stara witryna w puszkach. Ponownie, strona internetowa sama w sobie nie jest wystarczająca do uzyskania jakichkolwiek wymiernych wyników i nie jest marketingiem internetowym ani SEO. Różnice między marketingiem internetowym a SEO przedstawiam w innym artykule.

Jeśli chodzi o technologię online i strategie internetowe, czy czujesz się, jakbyś był w środku filmu Matrix, gdzie wszystko wydaje się być zlepkiem bezsensownych zielonych liter i symboli unoszących się po ekranie? (to ma sens, jeśli faktycznie widziałeś film) Chodzi mi o to, że czujesz się zagubiony. Jeśli tak, ważne jest, aby zrozumieć, że nie musisz znać żadnych technicznych rzeczy, aby nauczyć się robić to, co ja i inni odnoszący sukcesy agenci nieruchomości, aby odnieść sukces w Internecie. Możesz być zachęcony wiedząc, że wielu brokerów, którzy zaczynają uczyć się technik, o których mówię, wcale nie jest obeznanych z technologią. Niektórym nawet przeglądanie i poczta e-mail są obce.

Teraz, nie uważam się za super dzieciaka ani nic, jeśli chodzi o technologię, ale jeśli chodzi o SEO i marketing online… to mogę zrobić. Więc możesz myśleć sobie; dobrze, panie Smartypants, dlaczego po prostu nie powiesz nam, jak robić wszystko, co robisz, abyśmy wszyscy mogli mieć skuteczną strategię marketingową online… właśnie teraz? Chciałbym, ale prawdę mówiąc, potrzeba więcej rąk niż tylko przeczytanie jednego prostego artykułu, aby dowiedzieć się, jak połączyć elementy i pracować. Zamiast tego, myślę, że zacznę od kilku rzeczy, których nie musisz rozumieć, aby rozpocząć plan sukcesu nowego agenta.

nie musisz:

Zrozumienie Google i innych algorytmów wyszukiwarek.
Nie musisz wiedzieć, jak pisać w języku komputerowym.
Nie musisz uważać się za profesjonalistę w Internecie.
Nie musisz znać się na „technice”. Niektórzy uczniowie są nawet nowicjuszami w zakresie poczty e-mail i przeglądania!
Nie musisz płacić guru za ich pomoc. Zwykle i tak pobierają za dużo.
Znając potrzebę i rozumiejąc korzyści i potencjał sukcesu, jaki możesz osiągnąć dzięki solidnemu planowi marketingu internetowego, musisz tylko zdecydować, w jaki sposób zamierzasz nauczyć się śrubek i śrub, strategii, technik potrzebnych do przeniesienia sukcesu biznesowego na wyższy poziom . Ponieważ chciałem zwinąć ramy czasowe i szybko zacząć działać, zdecydowałem się zatrudnić prywatnego mentora, aby mnie trenował. Możesz też czytać książki, badać artykuły internetowe i spędzić następny rok lub dwa, próbując to rozgryźć.